Salon Rekomendowany

Wiśniowski Bramy

Wybierz własną kompozycję bram Wiśniowski

 

Automatyczne bramy garażowe
UniTherm

 

Brama garażowa UniTherm została zaprojektowana z myślą o jak najlepszych parametrach izolacji cieplnej.
Jej skrzydło zbudowane jest w oparciu o najnowszej generacji panel INNOVO o grubości 60 mm.

Współczynnik przenikania ciepła panelu INNOVO wynosi 0,37 W/m2K, co wraz z nowoczesnym systemem uszczelnień przekłada się na znakomitą termoizolację całej bramy ze współczynnikiem ciepła na poziomie
0,9 W/m2K.

 

Automatyczna brama SEGMENTOWA:

 

Skrzydło bramy segmentowej wykonane jest z grubych, 40 mm, stalowych paneli własnej konstrukcji, wypełnionych pianką poliuretanową.

Odpowiednio dobrany system prowadnic i łożyskowanych rolek jezdnych zapewniają pionową pracę bramy, dzięki czemu nie potrzebna jest wolna przestrzeń przed garażem.

Automatyczna Brama Uchylna:


Beznitowy system montażu poszycia bramy uchylnej, składającej się z 5 paneli o jednakowej szerokości, wykonanych z ocynkowanej, powlekanej farbą poliestrową blachy, pozwala na uzyskanie bardzo efektownej,  gładkiej powierzchni, przypominającej wyglądem skrzydło bramy segmentowej.

 

2 WZORY:

5 KOLORÓW:

Złoty dąb (smoothgrain)

 

Orzech (smoothgrain)

 

Antracyt (sandgrain)

 

AnTeak (smoothgrain)

 

Biały (smoothgrain)

 

6 WYMIARÓW:

2400 x 2100 [mm]

2400 x 2125 [mm]

2400 x 2250 [mm]

2500 x 2100 [mm]

2500 x 2125 [mm]

2500 x 2250 [mm]

Różne kształty otworu garażowego

Od wielu lat jesteśmy bezpośrednim odbiorcą firmy WIŚNIOWSKI , największego producenta bram garażowych segmentowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych w Europie Centralnej.

Gama produktów firmy WIŚNIOWSKI jest bardzo bogata , począwszy od prostych nieocieplonych bram uchylnych NOVUM, bram uchylnych KOMFORT (z wypełnieniem izolacyjnym) , poprzez bramy segmentowe Unipro aż do bram przemysłowych MAKROPRO. Na uwagę zasługują również inne produkty firmy , takie jak bramy roletowe , bramy dwuskrzydłowe , drzwi stalowe i aluminiowe .Firma specjalizuje się także w produkcji ogrodzeń przemysłowych i posesyjnych.


Dlaczego powinienem zdecydować się na firmę Wiśniowski?

Oto kilka argumentów:

 

  1. Produkuje na każdy wymiar – nie ogranicza się do typowych rozwiązań. Obok standardowej oferty wykonuje bramy i ogrodzenia pod wymiar i w dowolnym kolorze.
  2. Przywiązuje ogromną wagę do wysokiej jakości produktów – wdrożono System Zarządzania jakością ISO
  3. Oferuje kompleksowe rozwiązania dla domu i przemysłu – stosując produkty  Wiśniowskiego możemy zamknąć pomieszczenia, budynek i ogrodzić teren.
  4. Polski Producent – Firma Wiśniowski jest oparta w całości na polskim kapitale
  5. Większość elementów używanych do produkcji firma projektuje i wykonuje sama.

Myślimy , że przekonaliśmy Państwa, iż warto zapoznać się z ofertą firmy, która jest naszym sprawdzonym partnerem od lat. Więcej na www.wisniowski.pl
Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży, gdzie uzyskacie Państwo porady , które produkty Wiśniowskiego będą spełniały Wasze oczekiwania pod względem funkcjonalnym i wizualnym. Na w/w produkty mamy bardzo ciekawą promocję. Szczegóły w naszych salonach!