Salon Rekomendowany

Lumon

Lumon

Zabudowy balkonowe Lumon to owoc długiej pracy nad udoskonaleniem produktu i kilkadziesiąt lat jego testowania w praktyce przez naszych klientów. Ponad 500 000 zadowolonych użytkowników sprawiło, że zabudowy marki Lumon stały się jednymi z najbardziej znanych na świecie. Stawianie na bezkompromisową jakość i ciągłe prace nad rozwojem naszych wyrobów przyniosły rezultaty. Łatwość użycia, wytrzymałość i ponadczasowe wzornictwo to znaki rozpoznawcze zabudowań balkonowych Lumon. Oznakowanie CE to również gwarancja jakości.

Ekspozycja w salonie Nowak Dom:

 

 

 

 

 

Zabudowy balkonoweZabudowanie balkonu stwarza więcej atrakcyjnej przestrzeni w Twoim domu. Zabudowa chroni wewnętrzne powierzchnie i konstrukcje balkonowe przed deszczem, śniegiem, wiatrem i kurzem. Zmniejsza również dopływ hałasu, uniemożliwia dostęp ptakom i pozwala oszczędzić energię potrzebną do ogrzewania mieszkania. Wydłużają się przerwy między remontami. Zabudowany balkon to również wspaniałe miejsce na popis dekoratorskiej wyobraźni.

Spędzanie wolnego czasu, hobby czy nawet chwila odpoczynku zyskują nowy wymiar dzięki ochronie, jaką zapewniają bezszprosowe rozsuwane zabudowy balkonowe.

Przykładowe realizacje: